АЕО (авторизовані економічні оператори) – це компанії, що залучені до міжнародних ланцюгів постачання товарів у будь-якій ролі (виробник, експортер, імпортер, митний представник, перевізник, експедитор, утримувач складу) та довели, що вони є надійними партнерами в бізнесі, які надають найвищу якість своїм партнерам та клієнтам.
Компанії, що отримали статус АЕО , користуються рядом спрощень та переваг на митниці в своїй країні та навіть можуть користуватися певними спрощеннями та перевагами в інших країнах світу, які також запровадили програми АЕО.
З нами ви зможете:
отримати інформацію та пройти навчання з питань, що стосуються АЕО: доступною мовою про складне
отримати підтримку у різного роду складних ситуаціях, що стосуються АЕО програми та митного законодавства
стати частиною спільноти кращих партнерів та клієнтів для вашої компанії
обмінятися досвідом та трендами для компаній, які є частиною міжнародного ланцюга постачання товарів та займаються ЗЕД
брати участь у ряді online та offline заходах
Всеукраїнський клуб АЕО об'єднує компанії, які:
не готові здаватися перед глобальними кризами, локдаунами та іншими викликами
постійно перебувають в пошуку нових можливостей для розвитку свого бізнесу
готові підвищувати ефективність бізнес-процесів компанії, щоб бути в «Клубі Кращих»
Має досвід як практичної роботи в митних органах (митний контроль та оформлення, митні платежі, боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил), так і в бізнесі (консультування з питань митної справи, організація питань, пов'язаних з логістикою та митницею).
Є одним з розробників методології та порядку проведення оцінки підприємств щодо відповідності критеріям АЕО (затверджена постановою КМУ № 665 від 29.07.2020) та порядку надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення в рамках NCTS (постанова КМУ № 705 від 12.08.2020)
Оксана Кузнецова
Фахівець з питань фінансового гарантування
В митній сфері з 2012 року
Практичний досвід роботи в митних органах та у митному напрямку понад 17 років
Представник групи розробників регуляторних актів з питань фінансового гарантування (Постанови КМУ від 08 липня 2020 р. № 619 «Деякі питання провадження діяльності незалежних фінансових посередників», наказу Мінфіну від 06.04.2021 № 200 «Про деякі питання забезпечення сплати митного боргу в режимі спільного транзиту», наказу Мінфіну від 09.02.2021 № 69 «Про затвердження Порядку реєстрації фінансового гаранта, її призупинення, поновлення, анулювання, а також обміну інформацією, необхідної для здійснення нагляду та контролю за виконанням фінансовим гарантом умов надання статусу фінансового гаранта»).
Леся Качуровська
Фахівець по фінансам та бухгалтерському обліку
Має більше 20 років досвіду у митних питаннях.
Має досвід як практичної роботи в митних органах (митний аудит, митні платежі, боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил, аналіз ризиків), так і в бізнесі (митне декларування, консультування з питань митної справи, організація питань, пов'язаних з логістикою та митницею).
Має досвід роботи в бізнесі у напрямку бухгалтерського та управлінського обліку у сфері купівлі-продажі товарів, наданні послуг, будівництві, виробництві.
Є одним з розробників Митного кодексу України, Податкового кодексу України (у частині митного аудиту, оподаткування митними платежами), деяких питань реалізації положень Митного кодексу України щодо надання авторизацій (затверджених постановою КМУ від 27.09.2022 №1092).
Валерій Губарєв
Експерт митного права
Займається митною справою 30 років, з яких має 8 річний досвід практичної діяльності в митно-брокерській сфері.
Володіє навичками використання норм національного та міжнародного митного права: як з боку митних органів, так і з боку підприємства. Має відзнаку WCO (World Customs Organization).
Приймав участь у розробці та написанні нормативно-правових актів і законопроектів з питань митної справи.
Здійснює дієву допомогу в представленні інтересів підприємств при оскарженні рішень посадових осіб митниці в судових спорах.
Спікер семінарів та конференцій з питань митної логістики, АЕО та NCTS.