Дізнаєтеся про останні зміни та очікувані тенденції в національному митному регулюванні щодо транзиту
Отримаєте ґрунтовну та практичну інформацію про режим спільного транзиту та знання щодо особливостей застосування NCTS та спільного транзиту в Україні
Дізнаєтеся про спрощення, передбачені під час національного застосування режиму транзиту, та умови їх отримання
Отримаєте фахові відповіді на актуальні питання учасників семінару
Що надасть семінар?
Розуміння тенденцій з питань митного регулювання транзиту.
Отримати ґрунтовні знання про режим спільного транзиту (процедури, документи, митний борг, гарантії, пломби, митні формальності).
Нові можливості з планування та розвитку бізнесу: транзитні спрощення і розширення операційної діяльності з партнерами в країнах - учасницях Конвенції.
Дізнатися про особливості практичного застосування режиму спільного транзиту (порядок заповнення митних декларацій та порядок виконання митних формальностей).
Отримати фахові відповіді на питання щодо режиму спільного транзиту.
Програма семінару
1
Блок №1
Загальний огляд процедур спільного транзиту, що функціонує між країнами - учасницями Конвенції про процедуру спільного транзиту, процес приєднання України до Конвенції та NCTS. Що очікується після приєднання до Конвенції?
2
Блок №2
Порівняння чинних правил регулювання транзиту в Україні та положень щодо застосування режиму спільного транзиту. Суб'єкт режиму, митний борг, документи спільного транзиту, ідентифікація товарів, пломбування, система гарантій.
3
Блок №3
Практичні аспекти національного застосування режиму спільного транзиту. Особливості заповнення та подання митних декларацій окремих типів (T1UA). Особливості виконання митних формальностей під час застосування режиму спільного транзиту.
Ведучий
Костянтин Більчук
Фахівець із зовнішньоекономічної діяльності, експерт програми EU4PFM в Україні
Має практичний досвід роботи в митних органах (контроль за переміщенням товарів), сфері ЗЕД і логістики більше 12 років
Є одним з групи розробників національних регуляторних актів щодо імплементації положень Конвенції про процедуру спільного транзиту (постанова КМУ № 681 від 05.08.2020, наказ Мінфіну № 795 від 22.12.2020, наказ Мінфіну № 86 від 12.02.2021)
Для кого влаштований семінар?
Компанії
для компаній, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність (імпортують, експортують, надають послуги з перевезення вантажів чи займаються транспортно-експедиційною чи брокерською діяльністю) та прагнуть отримати знання для розвитку бізнесу та відкриття нових можливостей з партнерами в країнах - учасницях Конвенції.
Керівники
для керівників бізнесу та практикуючих фахівців у сфері ЗЕД і логістики
Спеціалісти
для зацікавлених осіб, діяльність яких пов'язана з декларуванням товарів з метою їх переміщення під митним контролем митною територією України.