Навчальний марафон:
«Спрощення АЕО та NCTS»
Часто використовуєте ІМ40ЕА для постачання товарів на митну територію України? Не знаєте, яких витрат понесе ваш бізнес після 07.11.2022, коли вона буде скасована? Рішення є! Але готуватися для його застосування треба вже зараз.
15-18 березня 2021
4 дні о 19:00
Онлайн
Безкоштовно для учасників
«Всеукраїнського клубу АЕО»
Детальніше про марафон
 • Дізнаєтесь, які зміни очікувати найближчим часом та як до них бути готовими
 • Отримаєте ґрунтовне розуміння щодо особливостей застосування спеціальних спрощень АЕО та спеціальних транзитних спрощень в рамках режиму спільного транзиту
 • Зрозумієте, які процедури, звичні для вас, можуть бути замінені на спрощені, а також зможете прорахувати, коли ви зможете отримати економічний ефект від застосування спеціальних спрощень
 • Отримаєте практичні інсайти щодо застосування спеціальних спрощень, а також дізнаєтесь, яким чином програма АЕО перекликається із режимом спільного транзиту
Програма марафону
1
День №1
Огляд сучасних та звичних для Вас процедур під час митного оформлення та їх "прокачаних" версій, якими можна скористатися в рамках спрощених процедур (для АЕО та використовуючи режим спільного транзиту). Також, ми розглянемо детальніше альтернативу грошової застави під час використання ПД, а саме - загальну фінансову гарантію, і загальні умови для її отримання в рамках програми АЕО та режиму спільного транзиту.
2
День №2
Порівняння використання ІМ40ЕА та спеціального спрощення АЕО «процедура випуску за місцезнаходженням» або спеціального транзитного спрощення «авторизований вантажоодержувач». Ми також розглянемо спеціальне транзитне спрощення «авторизований вантажовідправник».
3
День №3
Дізнаєтесь про можливість зменшити витрати на адміністрування митних платежів та сплачувати їх один або два рази на місяць за рахунок використання спеціальних спрощень. Також, ми розглянемо спеціальне спрощення "самостійне накладення пломб спеціального типу" в рамках програми АЕО та режиму спільного транзиту.
4
День №4
Огляд загальних умов для отримання аворизації/дозволу для застосування основних спеціальних спрощень (в т.ч. спеціальних транзитних спрощень), а також розкажемо про можливі практичні нюанси під час використання спеціальних спрощень для АЕО та спеціальних транзитних спрощень.
Ведучий
 • Олексій Воробйов
  Провідний спеціаліст
  «Всеукраїнського клубу АЕО»
  • Має більше 10 років досвіду у митних питаннях.
  • Має досвід як практичної роботи в митних органах (митний контроль та оформлення, митні платежі, боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил), так і в бізнесі (консультування з питань митної справи, організація питань, пов'язаних з логістикою та митницею).
  • Є одним з розробників методології та порядку проведення оцінки підприємств щодо відповідності критеріям АЕО (затверджена постановою КМУ № 665 від 29.07.2020) та порядку надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення в рамках NCTS (постанова КМУ № 705 від 12.08.2020)
Що ви отримаєте на марафоні?
 • Розширення знань про спеціальні спрощення для АЕО та спеціальні транзитні спрощення в рамках спільного режиму транзиту
 • Розуміння, як можна комбінувати спрощенні процедури та які з них можуть бути замінені найближчим часом
 • Розуміння, яким умовам треба відповідати для отримання спеціальних спрощен
 • Можливість запитати та почути відповіді на найбільш "гострі" практичні запитання
Для кого організовується цей марафон?
 • Для всіх лідерів українських компаній, залучених до зовнішньоекономічної діяльності, які прагнуть розвитку свого бізнесу та відкриття нових можливостей
 • Для керівників та провідних спеціалістів у сфері ЗЕД
 • Для тих, хто може непрямо стикнутися з питаннями АЕО (наприклад, бухгалтери, аудитори, підприємства, що допомагають у запровадженні заходів з безпеки тощо)
Формати участі
55$
Стандартна ціна
Безкоштовно
Для учасників
«Всеукраїнського клубу АЕО»
Заявка на участь у марафоні
«Спрощення АЕО та NCTS»:
ПІБ
Номер телефону
Електронна пошта


+380974856215
Надійність. Партнерство. Якість.