Навчальний марафон:
Стань фінансовим гарантом
(NCTS та інші зовнішньоекономічні операції)
18-20 травня 2021
початок о 19:00
Онлайн
Цей марафон для вас, якщо:
Ви – банк, страхова компанія або компанія у формі повного або командитного товариства? Думаєте про новий напрям бізнесу та нові продукти для клієнтів? Бажаєте створити цінність для клієнтів за допомогою нових продуктів для успішного зростання бізнесу?

АБО

Ви – компанія, яка здійснює зовнішньоекономічну діяльність, експедитор, перевізник або митний брокер? Бажаєте скористатися можливостями та перевагами спеціального транзитного спрощення (загальна фінансова гарантія), але не знаєте з чого почати?

Тоді цей марафон саме для вас!
Безкоштовно для учасників
«Всеукраїнського клубу АЕО»
Переваги участі в марафоні
 • Отримаєте системні знання та розуміння функціонування програм фінансового гарантування
 • Дізнаєтесь першими про практичні переваги та особливості використання спеціального транзитного спрощення загальна фінансова гарантія або звільнення від гарантії
 • Отримаєте корисні практичні рекомендації щодо здобуття статусу фінансового гаранта
 • Дізнаєтеся про порядок нагляду та контролю за діяльністю фінансових гарантів
 • Отримаєте розуміння порядку розрахунку суми фінансової гарантії, звільнення від гарантії
 • Дізнаєтеся про процедуру реєстрації фінансових гарантій, скасування реєстрації, обліку, відкликання та вивільнення суми загальної фінансової гарантії, звільнення від гарантії
 • Отримаєте відповіді на питання щодо роботи з фінансовими гарантіями

Програма марафону
1
День №1
Програми фінансового гарантування відповідно до Митного кодексу України та Закону України «Про режим спільного транзиту». Огляд та змістовний аналіз програм фінансового гарантування.
2
День №2
Процедура отримання статусу фінансового гаранта. Нагляд та контроль за виконанням фінансовим гарантом умов надання такого статусу. Призупинення, поновлення та анулювання статусу фінансового гаранта.
3
День №3
Практичні аспекти роботи з фінансовими гарантіями для фінансових гарантів та бізнесу (суб'єктів ЗЕД, митних брокерів, перевізників, експедиторів тощо).
Ведуча
Оксана Кузнецова
Фахівець з питань фінансового гарантування
 • Досвід роботи у напрямку фінансового гарантування в митній сфері з 2012 року
 • Практичний досвід роботи в митних органах та у митному напрямку понад 17 років
 • Представник групи розробників регуляторних актів з питань фінансового гарантування (Постанови КМУ від 08 липня 2020 р. № 619 «Деякі питання провадження діяльності незалежних фінансових посередників», наказу Мінфіну від 09.02.2021 № 69 «Про затвердження Порядку реєстрації фінансового гаранта, її призупинення, поновлення, анулювання, а також обміну інформацією, необхідної для здійснення нагляду та контролю за виконанням фінансовим гарантом умов надання статусу фінансового гаранта», наказу Мінфіну від 06.04.2021 № 200 «Про деякі питання забезпечення сплати митного боргу в режимі спільного транзиту», )
Що дасть вам марафон?
 • Ґрунтовні знання про фінансові гарантії та функціонування програм фінансового гарантування
 • Розуміння порядку отримання статусу фінансового гаранта
 • Нові можливості для зростання та розвитку бізнесу: розуміння потреб бізнесу та створення цінностей для клієнтів
 • Розуміння особливостей практичної роботи з фінансовими гарантіями та звільненням від гарантії у режимі спільного транзиту (порядок реєстрації, скасування реєстрації фінансових гарантій, відкликання, вивільнення, обліку резервування та вивільнення суми гарантії, звільнення від гарантії)
 • Рекомендації та фахові відповіді на питання щодо особливостей фінансового гарантування у режимі спільного транзиту
Для кого організовується цей марафон?
Для банків, страхових компаній, незалежних фінансових посередників та компаній у формі повного або командитного товариства
Для керівників бізнесу та практикуючих фахівців у сфері ЗЕД і логістики.
Для зацікавлених осіб, діяльність яких пов'язана з декларуванням товарів з метою їх переміщення під митним контролем митною територією України.
Для компаній, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність (імпортують, експортують, надають послуги з перевезення вантажів чи займаються транспортно-експедиційною чи брокерською діяльністю):

- використовують фінансову гарантію зараз для гарантування доставки товарів відповідно до ПКМУ № 461 від 12.05.2012 та прагнуть оптимізувати часові та фінансові витрати на декларування товарів, спростити процедуру роботи з фінансовими гарантіями;

- прагнуть отримати знання для застосування спеціального транзитного спрощення загальна фінансова гарантія або звільнення від гарантії
Вартість
2350 грн
Стандартна ціна
Зареєструватись
Безкоштовно
Для учасників
«Всеукраїнського клубу АЕО»
Стати учасником
Заявка на участь у марафоні
«Стань фінансовим гарантом»:
ПІБ
Номер телефону
Електронна пошта


+380974856215
Надійність. Партнерство. Якість.